1x08 - Do Not Disturb

Jaime je stále otřesená po Antoniově smrti, je to na ní vidět hlavně při práci. Proto dostane od Jonase nařízenou dovolenou a vyráží i s Beccou do hor. Ale není dovolená jako dovolená, musí předat kufřík s neznámým obsahem spojce, která čeká právě před hotelem, kde je Jaime ubytovaná.

1x07 - Trust Issues

Vztah Toma a Jamie se pohne kupředu a Jamie ho pozve k sobě domů na večeři, aby se seznámil s Beccou.

1x06 - The List

Berkutova jednotka spolupracuje s CIA, aby chytili muže, který prodává seznam jmen tajných agentů z Berkutovy jednotky a CIA. Jamie a Tom jsou na misi v Paříži, kde také řeší svůj vztah, zatímco Becca skončí ve vězení kvůli kluka, na kterého chtěla zapůsobit a Jonas ji musí z vězení dostat.

1x05 - The Education Of Jaime Sommers

Jamie s falešnou totožností jako výměná studentka z Velké Británie prošetřuje jednoho učitele na vysoké škole zda prodává nervové implantáty teroristům. Neočekávaně se však zakouká do učitelova asistenta Toma, který je později označen taky za podezřelého.

1x04 - Face Off

Zatímco Jamie na misi zachraňuje amerického doktora, který pracuje v Paraguay, odhaluje pravdu o délce svého bionického života.

1x03 - Sisterhood

Jamie má za úkol chránit dceru kanadského dodavatele zbraní pro armádu a Sarah Corvus žádá Jamie o pomoc, aby ji zachránila život.

1x02 - Paradise Lost

Jamie se vyrovnává se smrtí Willa, který pracoval na vylepšení jejich sil. Jamie zvažuje práci pro tajnou organizaci, aby své síly použila pro dobrou věc a zažívá starosti kvůli zhoršení chování její mladší sestry ve škole. Jamie se také dočká své první mise, kdy musí vyšetřit vypuštění chemické zbraně na jedno město v USA.

1x01 - Pilot

Jamie je smrtelně zraněná při autonehodě, ale její přítel Will, který je neurochirurg, ji zachrání. Jamie dostane bionické implantáty a získá tak nadlidskou sílu, rychlost a taky lépe vidí na pravé oko a slyší na pravé ucho. Jamie uprchne z tajné organizace, kde Will pracuje a je napadena první bionickou ženou Sarah Corvus, která chtěla zabít Willa. Willův otec Anthony Anthros utíká z vězení...

AKTUÁLNÍ EPIZODA

1x08 - Do Not Disturb

Titulky hotovy 100 %
na verzi HDTV.XviD-LOL

PŘÍŠTÍ EPIZODA

Seriál byl díky stávce scénáristů
definitivně ukončen

POKEC